مدیران

رحیم ناصری
سمت : مدیر عامل و رییس هیت مدیره

رحیم ناصری در سال ۱۳۷۵ از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شده و پس از همکاری در مرکزتحقیقات جهاد سازندگی از سال ۱۳۷۷ در شرکت پویش افزار مشغول به فعالیت شده اند. از ابتدا ایشان در قسمت فنی و ساخت دستگاههای جمع آوری داده مشغول به کار بودند. در سال ۱۳۸۰ با راه اندازی قسمت ISP شرکت با سمت مدیریت فنی ادامه فعالیت دادند. در طی این سالها با گذراندن دوره های شبکه و امنیت مانند دوره های ISMS و سیسکو و فورتی نت در سازمانهای دولتی و خصوصی مشاوره نیز انجام می دادند. در سال ۱۳۸۴ ایشان به سمت مدیرعاملی شرکت دست یافته و دوره های مدیریت را طی نمودند و تاکنون نیز دراین شرکت با این سمت مشغول به کار بوده است. ایشان تا کنون مدیر پروژه دهها پروژه امنیت شبکه در سازمانها و بانکها بوده اند.

آقای رحیم ناصری در دوره کوتاه مدیریت خود در شرکت مهندسی پویش افزار زمینه اصلی فعالیت شرکت را ارائه سرویسها و محصولات امنیتی قراردادند و هدف شرکت را پشتیبانی دقیق و مناسب مشتریان تعریف نمود. شرکت پویش افزار از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۸۹ گردش مالی خود را با این ساختار و هدف اصلی خود بیش از ۱۵ برابر نموده است و از یک شرکت گمنام و ناشناس به یک شرکت کاملا شناخته شده در زمینه امنیت و شبکه تبدیل شده است.

ینوک سیمونیان :
سمت : مدیر مالی و اداری

آقای ینوک سیمونیان فارغ التحصیل سال ۱۳۵۲ از موسسه عالی حسابداری میباشند که از سال ۱۳۹۰ در شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند مشغول به کار شدند. ایشان از سال ۱۳۵۵ به صورت تمام وقت در امور مالی فعالیت داشته اند و از سال ۱۳۶۴ به عضویت در انجمن حسابداران خبره ایران در آمدند که نشان دهنده توانایی بالای ایشان در امور حسابداری میباشد. ایشان مدیر مالی شرکتهایی نظیر خوش نوش، ساسان(کوکاکولا) ، پلات، پل فیلم، آر-اس-اکسپرس، کاران بوده اند. نظم و دقت در انجام روالها یک مدیر توانا را می توان از قابلیتهای ایشان دانست که به خوبی در حل مشکلات و مسایل پیش آمده به شرکت کمک می نماید. نظرات و هدفهای ایشان را می توان نمونه ای از مدیریت نوین در سیستم مالی و اداری عنوان کرد که به خوبی می تواند به کمک مدیرعامل یک شرکت آمده و به اهداف عالی شرکت منتهی شود.

نوشین میرزایی
سمت : سرپرست مالی

خانم نوشین میرزایی فارق التحصیل دانشگاه آزاد ، از سال ۱۳۸۹ در شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند مشغول به فعالیت می باشند.ایشان با گذراندن دوره های تخصصی حسابداری و سابقه در حسابداری در شرکتهایی نظیر،آریا ذوب زنجان ، صنعت و هنر، بازیافت حساب ، ایران کاوه سایپا به خوبی توانایی و مهارت خود را در زمینه حسابداری نشان دادند. نظم و دقت در انجام روالها و دید و سعه صدر یک مدیر توانا را می توان از قابلیتهای ایشان دانست که به خوبی در حل موارد و برنامه ریزی های مالی به شرکت کمک می نمایند

مجتبی حیدری نسب:
سمت : مدیر دپارتمان تأمین تجهیزات

آقای مجتبی حیدری نسب فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تهران جنوب در سال ۱۳۸۱ با شرکت پویش افزار همکاری نمودند. ایشان با گذراندن دوره های مدیریت بازرگانی در سال ۱۳۸۶ به سمت مدیریت بازرگانی شرکت رسیده و فعالیت خود قسمت بازرگانی توسعه دادند. همزمان با گسترش شرکت و توسعه قسمت بازرگانی ایشان نیز توانستند بازارهای بزرگتری را برای شرکت کسب نمایند و سیستم های اتوماتیک پیگیری مشتریان را در شرکت راه اندازی نمایند. ایشان هدف واحد خود را پیگیری سریع و هدفمند مشتریان و کم تر نمودن زمان پاسخ به مشتری، ارتباط سریع واحد پشتیبانی با مشتریان تعریف نموده و براساس اهداف شرکت نیروهای کارشناس و خبره ای را در بازرگانی انتخاب نمودند.

 

محمد نوروزی مفتون
سمت : مدیر واحد نصب و راه اندازی

آقای محمد نوروزی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد واحد جنوب از سال ۱۳۸۲ بعنوان کارشناس در شرکت مشغول به فعالیت شدند. عزم ایشان جهت فراگیری و ارتباط و روابط عمومی قوی ایشان با مشتریان باعث شد خیلی زود به یکی از کارشناسان درسطح بالا دست پیدا کنند. آقای محمد نوروزی سابقه نصب و راه اندازی بیش از ۱۰۰ دستگاه UTM در سراسر کشور را داشته اند. دقت و باحوصله بودن در نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی که باید یکی از ویژگیهای این نوع کارشناسان باشد از خصوصیات ایشان بوده و همین امر باعث شده که در سال ۱۳۹۰ ایشان مدیر تیم نصب و راه اندازی تمامی تجهیزات شرکت شوند. ایشان در طول همکاری با شرکت دوره های تخصصی تجهیزات UTM و دوره ISMS را نیز گذرانده و هم اکنون نیز درحال ادامه می باشد.

آقای محمد نوروزی بر ایجاد ارتباط با مشتری از ابتدای نصب تا انتها و مستند سازی های نصب بسیار تاکید داشته و مطمئنا با اجرایی کردن روالهای ایشان تحول بزرگی در نصب تجهیزات و پشتیبانی از مشتریان به وجود خواهد آمد.

سمیرا محمدیان فردین
سمت : سرپرست بازرگانی خارجی

خانم سمیرا محمدیان فردین فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوترنرم افزار از دانشگاه آزادو گذراندن دوره های مدیریت خرید و سفارشات خارجی و اعتباری اسنادی LC از سال ۱۳۸۶ در شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند مشغول به کار شدند. آشنایی ایشان با IT و تجهیزات مرتبط باعث شده است تا ایشان بتوانند در مذاکرات با پارتنرهای خارجی تسلط بالایی داشته و امتیازهای موثری برای پویش فراهم آورند. نقش این گروه و سرپرستی ایشان در حال حاضر که انتقال حوالجات ارزی و سفارشات خارجی با مشکلات بسیاری روبه رو است می تواند راه گشای به سرانجام رسیدن بسیاری از پروژه های پویش با مشتریان داخلی گردد.