رحیم ناصری
سمت : مدیر عامل و رییس هیت مدیره

رحیم ناصری در سال 1375 از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شده و پس از همکاری در مرکزتحقیقات جهاد سازندگی از سال 1377 در شرکت پویش افزار مشغول به فعالیت شده اند. از ابتدا ایشان در قسمت فنی و ساخت دستگاههای جمع آوری داده مشغول به کار بودند. در سال 1380 با راه اندازی قسمت ISP شرکت با سمت مدیریت فنی ادامه فعالیت دادند. در طی این سالها با گذراندن دوره های شبکه و امنیت مانند دوره های ISMS و سیسکو و فورتی نت در سازمانهای دولتی و خصوصی مشاوره نیز انجام می دادند. در سال 1384 ایشان به سمت مدیرعاملی شرکت دست یافته و دوره های مدیریت را طی نمودند و تاکنون نیز دراین شرکت با این سمت مشغول به کار بوده است. ایشان تا کنون مدیر پروژه دهها پروژه امنیت شبکه در سازمانها و بانکها بوده اند.

آقای رحیم ناصری در دوره کوتاه مدیریت خود در شرکت مهندسی پویش افزار زمینه اصلی فعالیت شرکت را ارائه سرویسها و محصولات امنیتی قراردادند و هدف شرکت را پشتیبانی دقیق و مناسب مشتریان تعریف نمود. شرکت پویش افزار از سال 1384 تا سال 1389 گردش مالی خود را با این ساختار و هدف اصلی خود بیش از 15 برابر نموده است و از یک شرکت گمنام و ناشناس به یک شرکت کاملا شناخته شده در زمینه امنیت و شبکه تبدیل شده است.

ینوک سیمونیان :
سمت : مدیر مالی و اداری

آقای ینوک سیمونیان فارغ التحصیل سال 1352 از موسسه عالی حسابداری میباشند که از سال 1390 در شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند مشغول به کار شدند. ایشان از سال 1355 به صورت تمام وقت در امور مالی فعالیت داشته اند و از سال 1364 به عضویت در انجمن حسابداران خبره ایران در آمدند که نشان دهنده توانایی بالای ایشان در امور حسابداری میباشد. ایشان مدیر مالی شرکتهایی نظیر خوش نوش، ساسان(کوکاکولا) ، پلات، پل فیلم، آر-اس-اکسپرس، کاران بوده اند. نظم و دقت در انجام روالها یک مدیر توانا را می توان از قابلیتهای ایشان دانست که به خوبی در حل مشکلات و مسایل پیش آمده به شرکت کمک می نماید. نظرات و هدفهای ایشان را می توان نمونه ای از مدیریت نوین در سیستم مالی و اداری عنوان کرد که به خوبی می تواند به کمک مدیرعامل یک شرکت آمده و به اهداف عالی شرکت منتهی شود.

مجتبی حیدری نسب:
سمت : مدیر دپارتمان تأمین تجهیزات

آقای مجتبی حیدری نسب فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تهران جنوب در سال 1381 با شرکت پویش افزار همکاری نمودند. ایشان با گذراندن دوره های مدیریت بازرگانی در سال 1386 به سمت مدیریت بازرگانی شرکت رسیده و فعالیت خود قسمت بازرگانی توسعه دادند. همزمان با گسترش شرکت و توسعه قسمت بازرگانی ایشان نیز توانستند بازارهای بزرگتری را برای شرکت کسب نمایند و سیستم های اتوماتیک پیگیری مشتریان را در شرکت راه اندازی نمایند. ایشان هدف واحد خود را پیگیری سریع و هدفمند مشتریان و کم تر نمودن زمان پاسخ به مشتری، ارتباط سریع واحد پشتیبانی با مشتریان تعریف نموده و براساس اهداف شرکت نیروهای کارشناس و خبره ای را در بازرگانی انتخاب نمودند.

محمد نوروزی مفتون
سمت : مدیر واحد نصب و راه اندازی

آقای محمد نوروزی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد واحد جنوب از سال 1382 بعنوان کارشناس در شرکت مشغول به فعالیت شدند. عزم ایشان جهت فراگیری و ارتباط و روابط عمومی قوی ایشان با مشتریان باعث شد خیلی زود به یکی از کارشناسان درسطح بالا دست پیدا کنند. آقای محمد نوروزی سابقه نصب و راه اندازی بیش از 100 دستگاه UTM در سراسر کشور را داشته اند. دقت و باحوصله بودن در نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی که باید یکی از ویژگیهای این نوع کارشناسان باشد از خصوصیات ایشان بوده و همین امر باعث شده که در سال 1390 ایشان مدیر تیم نصب و راه اندازی تمامی تجهیزات شرکت شوند. ایشان در طول همکاری با شرکت دوره های تخصصی تجهیزات UTM و دوره ISMS را نیز گذرانده و هم اکنون نیز درحال ادامه می باشد.

آقای محمد نوروزی بر ایجاد ارتباط با مشتری از ابتدای نصب تا انتها و مستند سازی های نصب بسیار تاکید داشته و مطمئنا با اجرایی کردن روالهای ایشان تحول بزرگی در نصب تجهیزات و پشتیبانی از مشتریان به وجود خواهد آمد.

Leave a commentفعالیتهای پویش

خدمات شبکه و امنیت شبکه

سرویس های امنیتی مدیریت شده

تامین تجهیزات آموزشی

نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات امنیتی

ارزیابی امنیتی برنامه های کاربردی

تماس با پویش

خیایان گیشا(کوی نصر)، خیابان چهاردهم، پلاک 6، طبقه دوم

+98 21 8825 7201
pr@pouyesh.net

 

Copyright 2019 Pouyesh Afzar ©  All Rights Reserved

Approval-Logo-Transparent
1