درباره ما

امروزه با توجه به گسترش، پیشرفت و توسعه روزافزون بشری در شاخه های مختلف و گوناگون علوم و تکنولوژی و صنعت، موضوع فن آوری اطلاعات (IT ) و تمــامی زیربخشهای مربوط به آن اعم از نرم افزار و سخت افزار ، اینترنت، شبکه های اطلاع رسانی، مخابراتی و ارتباطاتی از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل اهمیت دسترسی درست و سریع به اطلاعات و امنیت داده ها ایجاد شبکه هایی پایدار و ساخت یافته که دارای ایمنی استاندارد باشند در جوامع کنونی مهم شده است. چنانکه کشورهای صنعتی، نیمه صنعتی و در حال توسعه جهان موفقیت و پیشرفت خود را مرهون و درگرو سرمایه گذاری بیشتر و ارتقاء سطح فن آوری اطلاعات در جوامع خود می‌ دانند. همچنین آموزش و ارتقاء دانش مدیران و کارشناسان با توجه به پیشرفت این علم در اولویت قرارگرفته است.

شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند با هدف کمک به بهبود و توسعه هر چه بیشتر فن آوری اطلاعات در ایران و منطقه با بهره گیری از تجربه ای ۱۵ ساله، یکی از سرویس دهندگان خدمات شبکه و امنیت شبکه می باشد. این شرکت فعالیتها و سرویسهای  خود را در ۴ گروه با مدیریت مستقل انجام می دهد :

  1. گروه تامین تجهیزات : این گروه با هدف تامین  فروش تجهیزات شبکه بوجود آمده و سعی بر ارائه تجهیزات با بهترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن دارد. تجهیزاتی این گروه در تامین آنها فعالیت دارد می توان به تجهیزات سیسکو، سرورهای HP، تجهیزات امنیتی شرکت فورتی نت، تجهیزات شبکه و امنیت شرکت ژونیپر، تجهیزات بهینه سازی شبکه شرکت اکسیندا نام برد. واحد پشتیبانی با تیم مهندسی مستقل از کارشناسان گروه فن آوری یکی از زیر قسمتهای این گروه بوده که زیرنظر مدیریت گروه تامین ارائه خدمات پشتیبانی تجهیزات فروخته شده به مشتریان را به عهده دارند.
  2. گروه فن آوری اطلاعات : این گروه از سه زیر مجموعه اصلی نصب و راه اندازی، تحقیق و توسعه ، سرویسها تشکیل شده است. قسمت نصب و راه اندازی وظیفه نصب و راه اندازی تجهیزات و پیاده سازی شبکه های محلی، گسترده و دیتا سنتر را به عهده دارد. در قسمت تحقیق و توسعه ، کارشناسان فنی طراحی و ارائه پروپوزال ، مشاوره های فنی و مهندسی و خدمات MSS را ارائه داده و همچنین سعی بر بالابردن دانش کارشناسان گروه در فن آوری ها و تجهیزات نوین را دارند. گروه سرویسها خدمات و سرویسهایی که توسط گروه فن آوری ارائه می شود را به مشتریان معرفی خواهند نمود.
  3. گروه آموزش : با توجه به کمبود دوره های تخصصی امنیت و شبکه در کشور این گروه راه اندازی شده و شروع به فعالیت می نماید. این گروه موفق شده که با همکاری شرکت NII هند دوره های تخصصی امنیت را در کشور برگزار نماید. علاوه بر این دوره ها ، آموزشهای کاربری تجهیزات فروخته شده در گروه تامین نیز به عهده این گروه می باشد.
  4. گروه بازرگانی خارجی : هم اکنون پیچیدگی ها ی واردات و پیدا کردن بهترین پارتنرهای خارجی، و همچنین مراحل خرید تا تحویل کالا به مشتریان روندی با تخصص بالا می طلبد. بدین سان این شرکت این گروه را با هدف تامین تجهیزات از خارج کشور مستقلا بوجود آورده و سه شاخص اصلی  بهترین قیمت، کوتاه ترین زمان تامین تجهیزات و بهترین سرویس مدنظر این گروه قرار گرفته است. گروه بازرگانی علاوه بر کارشناسان ترخیص و بازرگانی خارجی ، کارشناسان فن آوری را نیز درخود داشته تا بتوانند با توجه به داشتم دانش کاربردی تجهیزات ، پیشنهادهای بهتری به مشتریان ارائه دهند.